• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Менс Софспун Екипаж Дуксер СФ72Р

Менс Софспун Екипаж Дуксер СФ72Р

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

60% памук, 40% полиестеркотон доминантно лесно руно со супериорна етикета за меко старо подалеку; идеален за слоевитост скриен спој на јака, манжетни и појас-изрез детали на вратот; 1х1 ребро манжетни и појас со 1х1 ребро јака со спандекс; контрастна лента за вратот со двојна игла дупки за раце и плод на појасот на дуксерот на екипажот сф72р (2 пакет).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ