• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Шкафче Соба Придружник Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

Шкафче Соба Придружник Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Шкафче Соба Придружник Кали Стил Дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Шкафче Соба Придружник Кали Стил печатени низ предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ