• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Накит Месечината Ѓердан Женски Клучната Коска Синџир Темперамент Дневно Може Да Се Носи Одмор Подароци

Накит Месечината Ѓердан Женски Клучната Коска Синџир Темперамент Дневно Може Да Се Носи Одмор Подароци

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Месечината Ѓердан Женски Клучната Коска Синџир Темперамент Дневно Може Да Се Носи Празник Подароци Функција : овој ѓердан додадете живост на вашиот изглед.Одличен избор за подароци за специјални прилики како што се родендени, дипломирање, годишнини, свадби, мас, Велигден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката. подарок за мама, љубовник, сопруга, свршеница, девојка, добар пријател, сестра итн.Материјал : Легура : како што е прикажано во пакетот вклучува : 1x ѓердан [ПОГОДЕН за СЕКОЈА ПРИГОДА] : Уникатниот дизајн може да го нагласи вашиот изглед и да ја привлече толпата во очите на сите. Само покажете свој стил и ќе ве направи погодни за сите возрасти. Уникатниот дизајн може да го нагласи вашиот изглед и да ја привлече толпата во очите на сите. Само покажете свој стил и ќе ве направи погодни за сите возрасти. Нашите занаетчии создаваат одлично искуство за носење кое е и лично во исто време, но сепак прекрасно и елегантно. Никој нема да го пропушти и ќе добиете многу комплименти. Совршен подарок за себе, сопруга, девојка, мајка, ќерка, сестра, пријатели На Денот на Благодарноста, Божиќ, Дипломирање, Роденден, Забава, Денот На Мајката Денот На Вљубените или било кој друг што би сакале да го направите незаборавно. Ве молиме измерете ја и наведете ја табелата со големини подолу пред да купите за оптимално вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ