• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инктастично Родео Јадете Спиење Теле Јаже Повторете Маица

Инктастично Родео Јадете Спиење Теле Јаже Повторете Маица

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Родео Јадете Спиење Теле Јаже Повторете Маица Инктастична Родео Јадете Спиење Теле Јаже Повторете Возрасни Маица Машки 0020 Бела ХХХХЛ. Јадете спиење теле јаже повторете Ја Маичката за каубој или обожавател на родео настани и теле јаже. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. каубојка облека roер менс возрасни облека маици маици hws.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ