• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Маичката На Добриот Татко

Маичката На Добриот Татко

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа листа е за нашата унисекс Маица со кратки ракави. 100% чешлан и прстенест памук однапред испукан 4,2 мл е исклучително . мека и удобна. Направено е со ребрести плетени јаки за зајакнување и задржување на обликувањето. Рамената имаат снимање и . таа е зашиена со двојни странични рабови. Има етикета за солзи и работи верно на големината. Дизајнот е едностран. ПРОЦЕС НА ПЕЧАТЕЊЕ : . Нашиот процес НА ДТГ (Директно До Облека) користи технологија за печатење од следната генерација која произведува висококвалитетни јасни . дизајни. Мастилата се издржливи, живописни и еко-безбедни. Секоја кошула Е Претходно Третирана со нашиот најсовремен предтретман . машина. Ова значи поживописни бои, со поцврсти, побогати темни бои. Исто така, ги подобрува деталите за вашата слика . и спречува избледување на бојата по миење и сушење. УПАТСТВА ЗА НЕГА : . Машинско перење : топло; Белило Без хлор само по потреба; сушете се : тивок оган; Железо, пареа или суво : средна топлина;. Не пеглајте дизајн; Не сушете. БРЕНД : . Премиум Бела + Платно 3001ц Унисекс 100% Памучна Маица. ПРОИЗВОДСТВО/ИСПОРАКА : . Откако вашата нарачка е купена и / или одобрена од дизајнот, вашата нарачка се испраќа во рок од 5 работни дена!. Печатени и испратени ОД САД. Нашите нормални работни часови се Пон–Пет, 9 часот наутро-5 часот наутро. 100% чешлани и рингспун предпијани 4.2 мл памук. Мека и удобна ткаенина Од Маица. Машка и Женска маичка со кратки ракави. Графички се применува само напред. Ребрести плетени јаки за зајакнување и задржување на формата. Лентата за рамо и Двојните Странични Шевови помагаат да се задржи обликот. Солза-далеку етикета и работи верен на големината. Висококвалитетното ДТГ (Директно до Облека) печатење произведува јасни, живописни бои и подобрени детали за сликата. Печатени И Испратени ОД САД.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ