• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мажи Високи 6. оз. Ултра Памучен Пакет Со Кратки Ракави

Мажи Високи 6. оз. Ултра Памучен Пакет Со Кратки Ракави

 
DEN 565.44

Количина на стоки
Достапно на барање

100% претходно испукан памук; шиење со двојна игла во текот; беспрекорна јака; снимено Рамо до рамо; Спортското Сиво е 90/10; Безбедносното Зелено е 50/50; 2 подолго Од Г200;? јака; Гилдан Менс Висок 6.1 мл. Ултра Памучен Краток Ракав 10 Пакет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ