• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Говедско Висок Краток Ракав Мета Вредност

Машки Говедско Висок Краток Ракав Мета Вредност

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа Машка Бујна Маичка Со Високи Кратки Ракави е задолжителен додаток на основната гардероба. Се одликува со лента од ткаенина што не се разгорува за зајакнување на вратот и рамената. Оваа маица за вратот на екипажот е предизбрана за да ја одржи својата кондиција. Популарниот стил е достапен во широк спектар на големини и бои, што го олеснува координирањето со фармерки или шорцеви. Може да се носи сам или да се облекува со јакна. Висококвалитетната, ултра мека врвна памучна ткаенина од дрес се чувствува добро против кожата. Оваа маичка има и двојно шиење на облогата на полите и ракавите за дополнителна издржливост. Ханес Машки Бифи Висок Краток Ракав Мета Вредност Пакет (2-пакет) - Стил О518Т Тешка категорија 6 мл., 100% памучен дрес со прстен (лесен челик = 90% памук / 10% полиестер, Јаглен хедер = 60% памук / 40% полиестер). Сега е достапен во пакет со погодна цена. Дизајниран за високи мажи со дополнителни 3" во телото и подолга должина на ракавот. Висока густина на бод за издржливост на ниски пилули. Лентата од рамо до рамо се спротивставува на разгорување и откинување. Поставените ракави и ребрестиот врат на екипажот ја одржуваат својата форма измијте после миење. Или без ознаки или со лесно отстранета ознака за солзи за удобност. Машинско перење ладно со слични бои; отстранете веднаш. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ