• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Спорт-Тек Без Ракави PosiCharge Конкурент Tee

Спорт-Тек Без Ракави PosiCharge Конкурент Tee

 
DEN 399.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата популарна тинејџерка што ја отстранува потта, дише сега е достапна без ракави за уште поатлетски изглед и полесно движење. И, како и секогаш, тоа е вистинска вредност. 3.8-унца, 100% Полиестерска Блокада Отстранлива ознака за удобност и етикетирање на дупки за раце со Двојна игла и Големини На Возрасни Со полите : XS4 XL 3.8-унца, 100% катјонски полиестерски блокада. Отстранлива ознака за удобност и етикетирање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ