• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Војна на ѕвездите Војни На Клоновите Џедаи Воини - Краток Ракав Помеша Маица За Возрасни-Прилагодено-Тексас Снег Хедер

Војна на ѕвездите Војни На Клоновите Џедаи Воини - Краток Ракав Помеша Маица За Возрасни-Прилагодено-Тексас Снег Хедер

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Официјална Стока Војна На Ѕвездите Војна На Клоновите Маица За Мажи, Жени, Момчиња И Дизниленд Или Волт Дизни Светот, подгответе се За Војна На Ѕвездите : Галаксии Работ со забава маичка за вас или појавување на кошули за целото семејство! Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност. Вратот на екипажот. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Ракавот и дното со две игли нема да се разоткријат. Солза-далеку етикета. 5/8" ребро плете јака. Голи потреби. 65% полиестер / 35% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ