• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
вендунид дуксери За мажи Мажи Дневна Памучна Ленена Кошула Хипи Обични Маици За Плажа Со Долги Ракави Со Блуза Со Копчиња Машки Кошули Бела Л

вендунид дуксери За мажи Мажи Дневна Памучна Ленена Кошула Хипи Обични Маици За Плажа Со Долги Ракави Со Блуза Со Копчиња Машки

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

83 "- - Должина : 73см/28. Мажи Дневна Памучна Ленена Кошула Хипи Обични Маици за Плажа Со Долги Ракави Со Копчиња Со Блуза карактеристики : Стилски Дизајн Секојдневни кошули со вратот На хенли, јака за држење, едноставен стил, цврста боја, тенок фит, затворање на копчето со Долги ракави, заоблен раб, избрани детали за копчето. ОБЛЕКАТА ОДГОВАРА На овие стилски тенки кошули со долги ракави, лесно може да се совпаднат со панталони за облекување, панталони, чино и фармерки.50" - - Ракав : 57см/22.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.18 "- - Рамо : 51cm/20.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ