• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Подгответе Се Да Ги Свртите Главите Со Нашите Модни Кошули И Елеци

Подгответе Се Да Ги Свртите Главите Со Нашите Модни Кошули И Елеци

 
DEN 403.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Машка Пролет Лето Лежерна Еднобојна Буква Со Ревер Везови Машка Кошула Со Кратки Ракави Кампус Кошула Машки Врвовикарактеристики : 1.Стилски и секојдневен стил за да ги задоволите вашите секојдневни работни или животни потреби, полиестерскиот материјал прави да се чувствувате поудобно. 2.Најновиот тренд на дизајн ве прави привлечни, погодни за различни сценарија : патување, работа, забава. 3.Гардеробата на секој маж мора да има облека за различни сезонски клими.Информации за производот : Сезона : Пролет, Aut, Лето Пол : Човек Повод : Секојдневен, Работен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Убав ракав должина : Краток ракав што добивате : 1 Компјутер Машки Shirt Size Bust Shoulder Sleeve Lengthm115cm/45.28"60cm/23.62"19.5 cm/7.68"69cm/27.17"L120cm/47.24"62cm/24.41"20cm/7.87"71cm/27.95"XL125cm/49.21"64cm/25.20"20.5 cm/8.07"73cm/28.74"XXL130cm/51.18"66cm/25.98"21cm/8.27"75cm/29.53"XXXL135cm/53.15"68cm/26.77"21.5 cm/8.46"77cm/30.31" Size : MBust : 115cm/45.28"Shoulder : 60cm/23.62"Sleeve : 19.5 cm/7.68"Length : 69cm/27.17"Size : LBust : 120cm/47.24"Shoulder : 62cm/24.41"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 71cm/27.95"Size : XLBust : 125cm/49.21"Shoulder : 64cm/25.20"Sleeve : 20.5 cm/8.07"Length : 73cm/28.74"Size : XXLBust : 130cm/51.18"Shoulder : 66cm/25.98"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 75cm/29.53"Size : XXXLBust : 135cm/53.15"Shoulder : 68cm/26.77"Sleeve : 21.5 cm/8.46"Length : 77cm/30.31" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 60см/23,62" Ракав : 19,5 см/7,68" Должина : 69см/27,17"Големина : Л Биста : 120см/47,24" Рамо : 62см/24,41" Ракав : 20см/7,87" Должина : 71см/27,95"Големина : Xl биста : 125cm/49.21" рамо : 64cm/25.20" ракав : 20.5 cm/8.07" должина : 73cm/28.74"големина : xxl Биста : 130cm/51.18" рамо : 66cm/25.98" ракав : 21cm/8.27" должина : 75cm/29.53" премиум квалитет : Изработени со Висококвалитетни Материјали за Издржливост и удобност. Разновидни Дизајни : Изберете од различни стилски модели, бои и отпечатоци. Совршено Вклопување : Прилагодено за да обезбеди ласкаво и удобно вклопување за сите типови на тело. Ткаенина што дише : Останете ладни и удобни цел ден со ткаенината што дише. Лесна Нега : машина за перење за практично и без проблеми одржување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ