• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гилдан Машки Мек Стил Опремена Памучна Маица Со Кратки Ракави

Гилдан Машки Мек Стил Опремена Памучна Маица Со Кратки Ракави

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Гилдан Менс Опремени Краток Ракав Маица. Опремената маичка со кратки ракави е одлична мешавина на мода и функционалност. Менс Опремени Краток Ракав Маица. Валани раменици напред за подобро вклопување. Стилски вграден ракав. Беспрекорна двојна игла јака. Снимени вратот и рамената за издржливост. Тубуларна одговара за минимален вртежен момент.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ