• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
С. Поло Асн. Машка врежана маичка со лого Pique Polo

С. Поло Асн. Машка врежана маичка со лого Pique Polo

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Добијте влечен случај на обичен изглед со американскиот Поло Асн. Машка врежана маичка со лого Piqu. Со нашата врежана трговска марка од предната страна, оваа поло маица е универзално носена и толку удобно среќно ќе ја носите цел ден. Јака со предна плоча со две копчиња, врежана графичка трговска марка од предната лево. Кратки ракави со манжетни со ребра. Дарежлива силуета за лесно вклопување. 100% памук. Машина за перење. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ