• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Микропик Спортвик Поло Со Долги Ракави

Микропик Спортвик Поло Со Долги Ракави

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пространа кратка реверзибилна влага што прави двојна должност со споени детали за цевки. Технологијата за полнење нуди супериорна отпорност на крварење. 3.2-унца 100% полиестерска мрежа Со Технологија За Полнење бела мрежа обратно со Обоени цевки двослојна конструкција со отворени поединечно обложени слоеви За лесна декорација Еластичен појаснен кабел 9-инчен инсем "} Микропик Спортвик Со Долги Ракави Поло.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ