• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кокопеунтagетска Торбичка За Училиште, Водоотпорна Најлонска Торбичка За Влечење Ранец, Големи Торбички За Жени, Торби За Патување

Кокопеунтagетска Торбичка За Училиште, Водоотпорна Најлонска Торбичка За Влечење Ранец, Големи Торбички За Жени, Торби За Патување

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : Ширина : 18см/7.08", Должина : 45см/17.71", Висина : 40см/5.74 " Главен Материјал : Водоотпорна Најлонска Ткаенина, Полиестерска Обвивка Полиестер,Најлон. Полиестер,Поставата, Најлон поставата. Затворање на врвка. Големина : 18см/7.08" (Ш), 45см/17.71" (Л), 40см/5.74" (Ч). Главен Материјал : водоотпорна најлонска торбичка, полиестерска обвивка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ