• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Хунпа Менс Урбано Слободно Време Опуштено Античко Дигитално Печатење Кимоно Расо Кардиган Кошула Шорцеви Кошула Костум

Хунпа Менс Урбано Слободно Време Опуштено Античко Дигитално Печатење Кимоно Расо Кардиган Кошула Шорцеви Кошула Костум

 
DEN 367.68

Количина на стоки
Достапно на барање

97"Length : 78cm/30.71" ракав : 37.50" колк : 116см/45. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.16"Панталони Length : 48cm/18.52"Панталони Length : 52cm/20.19"Shoulder : 52cm/20.33"Length : 80cm/31.37"Shoulder : 61cm/24.47"Waist : 64cm/25.76"Shoulder : 64cm/25.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.02" половината : 76см/29.83"Size : XXXXLBust : 144cm/56.07" колк : 120см/47,24" должина на панталони : 58см/22,83" големина : ххххл биста : 144см/56,69" должина : 82см/32,28" ракав : 39,5 см/15,55" рамо : 70см/27,56" половината : 88см/34,65" колк : 124см/48,82" должина на панталони : 60см/23.88"Length : 72cm/28.24"Length : 74cm/29. ●Натпревар€машкиот дводелен е лесен за совпаѓање со чевли. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.92"Hip : 112cm/44.05" големина : хххл биста : 138см/54.50"Hip : 116cm/45.52"Length : 70cm/27.02"Waist : 76cm/29.16"Shoulder : 67cm/26.09"Панталони Length : 54cm/21.65"Hip : 124cm/48.97" должина : 78см/30.77"Hip : 104cm/40.61"Length : 76cm/29.33" должина : 80см/31.38" половината : 84см/33.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ