• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки И Големи Машки Врвен Памучен Дуксер Во Тешка Категорија, Големини С-3ХЛ

Машки И Големи Машки Врвен Памучен Дуксер Во Тешка Категорија, Големини С-3ХЛ

 
DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Името кажува се! Крајниот Дуксер во Тешка Категорија Од Ханес е изработен во издржливо руно богато со памук, што го прави идеален за загревање на постудени температури. Дизајниран со раширени ребрести манжетни и опуштен раб, тој е удобен колку што е пријатен, лесен слој над вашите омилени маици, поло, па дури и падови на копчињата. Материјал : 90% Памук/10% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Опуштено. Затворање : Пуловер. Ракави : Долги ракави со ребрести манжетни. Џебови : Никој. Карактеристики : Дополнително руно Во тешка категорија за крајна удобност; патентирана конструкција со ниски пилули; опуштено полите. Машки и Големи Машки Врвен Памучен Дуксер во Тешка Категорија од Ханес.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ