• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студио конзола маса, масичка за кафе, крајна маса, експрес и орев

Студио конзола маса, масичка за кафе, крајна маса, експрес и орев

 
DEN 2544.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Color : Expreso+Walnut /Брегот на слонова коска+даб. Што може да направи нашиот тим за последователни услуги? Интимна последователна услуга : поштенско сандаче : поштенско сандаче : Service@ Повик : 877-606-2818 .MF Студио Конзола Табела, масичка за кафе, крајна табела, Експресо може да го надополни секој декор; може да се исчисти со бришење со крпа, вода и минимално решение за сапун .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ