• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Погодност Концепти Нортфилд Адмирал Плоштад Кафе Маса, Црна

Погодност Концепти Нортфилд Адмирал Плоштад Кафе Маса, Црна

 
DEN 2538.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Нортфилд Адмирал Плоштад Кафе Маса, Црна Воведување на едноставност во своите најдобри Со Нортфилд Адмирал Плоштад Масичка Со Погодност Концепти. Повеќе не би требало да нагласувате дали масичката ќе одговара на вашиот ансамбл или не, бидејќи ова парче ја донесе таа одлука за вас, тоа го прави! Оваа мултифункционална единица доаѓа во повеќе завршетоци и нуди доволно простор што ви овозможува да угостувате повеќе гости истовремено за шолја кафе. Силуетата слична на коцка нуди современ стил за освежување на вашиот домашен декор. Овој мебел не е само шик, туку е изработен од табла со честички од саќе и завршен со богат фурнир од меламин. Исто така е цврст и нуди долна полица за да ги задржи најважните работи во вашата дневна соба на дофат. Потребно е минимално склопување од само 4 лесни за следење чекори. Спарете ја оваа табела со повеќе парчиња Од Колекцијата Нортфилд со Практични Концепти. Секој продаден одделно. Спецификации : оваа мултифункционална единица доаѓа во повеќе завршетоци и нуди доволно простор што ви овозможува да угостувате повеќе гости истовремено за шолја кафе дел од Колекцијата Нортфилд Со Практични Концептиприкажување на современ стил за освежување на вашиот дом украсен од табла со честички од саќе и меламинасоберете се во само 4 лесни чекори! Карактеристики Дел Од Колекцијата Нортфилд со Практични Концепти. Прикажување на современ стил за освежување на вашиот домашен декор. Изработени од табла со честички од саќе и меламин. Соберете во само 4 лесни чекори!. Вкупни Димензии На Производот : 31.5 "L x 31.5" W x 18 " H.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ