• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Традиционална цреша, ниска VOC, варатан премиум масло базирана на внатрешно дрво дамка-212061, галон, пакет

Традиционална цреша, ниска VOC, варатан премиум масло базирана на внатрешно дрво дамка-212061, галон, пакет

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Традиционална цреша, низок VOC, варатан премиум засновано на масло, внатрешно дрво дамка-212061, галон, 2 пакувања : испорачува длабока, богата завршница на проекти за внатрешно дрво. Премиум, дамка од дрво базирана на нафта нуди градење покриеност за подобра контрола на бојата. Идеално за мебел, ормани, врати и други внатрешни површини од дрво. За употреба на внатрешни површини од дрво, вклучувајќи мебел, врати, ормани, подови, трим, облоги и многу повеќе. Навлегува длабоко во дрво за да ја открие природната убавина на дрвото од дрво. Напредната, основна формула со соја-масло обезбедува одлично подобрување на жито. Се суши на допир за само 1-2 часа. Опфаќа до 600 квадратни метри по галон, 150 квадратни метри по квар и 40 квадратни метри на половина пит. Нанесете со четка или чиста, ткаенина без лен. Резултати во богата, дури и боја.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ