• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Винзор и Њутн Уметници Боја На Масло, 37мл, Скарлет Езеро

Винзор и Њутн Уметници Боја На Масло, 37мл, Скарлет Езеро

 
DEN 335.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Создадете претрупан маслени слики со висококвалитетна, живописна боја! Најпрепознатливата карактеристика на оваа маслена боја е екстремната финост на која се мелат боите и високата содржина на пигмент. Овие квалитети обезбедуваат исклучителен степен на јачина на нијансирање. Без восок. Брилијантен изглед и мазна конзистентност. Уметник-квалитетен пигмент.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ