• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Г-ѓа freshley® желе Вител Мед пунџа оз. Обвивка

Г-ѓа freshley® желе Вител Мед пунџа оз. Обвивка

 
DEN 389.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Однесете ја закуската на следното ниво со Пунџата Од Мед Од Желе На Г-Ѓа Фрешли. Пунџата Од Мед Од Желе На Г-Ѓа Фрешли ја зема нашата традиционална, наградувана застаклена пунџа од мед и додава овошен желе одвнатре и вкусна глазура одозгора. Подготвени за јадење, овие мед бухти од желе прават слатка закуска за секое време од денот, од појадок до десерт и во секое време помеѓу! Направете Го Животот Посладок!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ