• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Екена Милхаурд 3 8 ОД 1 8 П Федералниот јаже голем медалјон на таванот, рачно насликана гоби пустина

Екена Милхаурд 3 8 ОД 1 8 П Федералниот јаже голем медалјон на таванот, рачно насликана гоби пустина

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите цврсти медалјони со висока густина се направени од највисок квалитет на материјал, достапен за дел од цената на традиционалниот малтер или дрво. Лесна инсталација со користење на вообичаени алатки за обработка на дрво и лепило обезбедува драматична промена со моментална елеганција и личност. Додадете луксуз и привлечност на просечен вентилатор на таванот, незапирлива тела за светлина или станете креативни со тоа што ќе ги монтирате на wallидот со отворена рамка за нокаут уметничко парче. Нашиот широк спектар на вистински уникатни дизајни и едноставна инсталација е сигурен дека ќе инспирира нов проект за дизајнерот во вас. Лесна за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени детали со рачно насликани. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрафеат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајнерски можности.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ