• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лументо Менс Челзи Чизми Еластична Работа Чизми Се Повлече На Глуждот Чизми Анти-пропадна Зимски Чевли Бизнис Топло Круг Пети Кафеава 7

Лументо Менс Челзи Чизми Еластична Работа Чизми Се Повлече На Глуждот Чизми Анти-пропадна Зимски Чевли Бизнис Топло Круг Пети

 
DEN 1759.84

Количина на стоки
Достапно на барање

5, САД 10, САД 10. Сите Прилики : Класични чизми Од Челзи, погодни за одмор, улица, пешачење, работа, училиште, свадба, забава, снег, за да можете да ги носите во различни прилики елегантни и доволно удобни за носење цел ден и цела ноќ. Еластични Чизми : со квалитетни еластични странични панели го олеснуваат лизгањето и полетувањето, јамка За Потпетици за лесен потпомогнат влез, погодно за брзо одење на одмор на отворено или истражување на градот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ