• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машка американска чино тенка се вклопува рамен предниот пантолонец

Машка американска чино тенка се вклопува рамен предниот пантолонец

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Американскиот чино рамен предниот тенок пант е идеален додаток на вашиот плакар. Неговиот дизајн без брчки го прави најлесниот пар за грабнување за време на бурно утро. Тенок дизајн дизајн седи пониско на половината и е тенок низ колкот и бутот. Облечете го ова за работа со кошула со копче надолу или направете го пообилно за време на викендите со поло. Во секој случај, вашиот изглед ќе биде класичен и безвременски. Брв брчки : Специјално третирани за помалку брчки и лесна грижа. Машинска миење за лесна нега дома. Тенок вклоп.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ