• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Менувач КДС Метричка Датотека Нишка Реставратор Големини

Менувач КДС Метричка Датотека Нишка Реставратор Големини

 
DEN 574.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Менувач - 2228д-Надворешна Метрика За Обновување На Конецот .8, 1, 1.25, 1.5, 1.75, 2, 2.5, 3 Теренот Користи За Враќање На Истрошени Или Оштетени Надворешни Теми На Завртки И Цевки. Започнете Со Поднесување Со Преклопување На Неколку Добри Нишки Со Датотека. Датотеки И Десната И Левата Рака Теми. Брзо Ги Враќа Темите Со Издржливи, Брзо Сечење Заби.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ