• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Облека за џемпери со женски тера и небо, плус големина V-врат

Облека за џемпери со женски тера и небо, плус големина V-врат

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Толку без напор, но сепак толку стилски! Ставањето на вашата најдобра модна нога напред не е полесно од хитовите на Тера под коленото. Затворање : Стил на влечење. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат; Рбебна плетена текстура. Onенски плус големина на џемпер со големина V-вратот од Terra & Sky.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ