• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Обични Фустани За Жени Пролет И Лигавче Јака Долги Ракави Тенок Печатење Есенски Врвови Завиткајте Партиски Фустан

Обични Фустани За Жени Пролет И Лигавче Јака Долги Ракави Тенок Печатење Есенски Врвови Завиткајте Партиски Фустан

 
DEN 383.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 408гр. големина На Пакетот : 38х34х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 78см/30.71" Половината : 64см/25.20" Рамо : 34см/13.39" Ракав : 56см/22.05" Должина : 109см/42.91"Големина : М Биста : 82см/32.28" Половината : 68см/26.77" Рамо : 35см/13.78" Ракав : 57см/22.44" должина : 111см/43.70"големина : л биста : 86см/33.86" половината : 72см/28.35" рамо : 36см/14.17" ракав : 58см/22.83" должина : 113см/44.49"големина : xl биста : 90см/35.43" половината : 76см/29.92" рамо : 37cm/14.57" ракав : 59cm/23.23" должина : 115cm/45.28"големина : xxl биста : 94cm/37.01" половината : 80cm/31.50" рамо : 38cm/14.96" ракав : 60cm/23.62" должина : 117cm/46.06" пролет и летна женска јака со долги ракави тенок фустан Со Печатење Есенски женски врвови летен фустан за жени. Империја Половината, Голем Замав Здолниште, Целосна Должина И Повик Лабава Стил. Внимание : Чистите" Бели " Фустани Се Малку Гледаат, Ако Сакате, Се Препорачува Со Долна Облека. Рачно Миење Одделно Во Ладна Вода. ПОЈАВУВАЊЕ : Модните Фустани За Месецот На Гордоста На Жените Се Во Пар Со Јакни, Палто, Кардигани, Високи Потпетици, Сандали, Патики И Сл, Ве Прават Повеќе Модни, Убави и . Носејќи Ги Овие Лгбт Секојдневни Фустани, Можете Да Го Привлечете Вниманието на Сите. партиски фустани. фустани за жени 2023 елегантен долг. женски фустани со ракави за свадба. бохо пролетни фустани за жени 2023 година.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ