• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Шпагети Ремен V Вратот Висок Пресек Отворен Грб Партија Завиткајте Фустан Плус Големина Секојдневни Фустани Летен Фустан Фустан Кратка Маица Фустани За Жен

Женски Шпагети Ремен V Вратот Висок Пресек Отворен Грб Партија Завиткајте Фустан Плус Големина Секојдневни Фустани Летен Фустан

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Поради рачно мерење, големината може да има грешка од 2-3 см.Можете да го спарите совршено со капи и сандали.Сатенски материјал, ладен и удобен, 95% полиестер, 5% спандекс. Големина шема : . Поради рачно мерење, големината може да има грешки од 2-3 см Сезона : Лето : Женски Материјал : Тип На Полиестерпатер : Должина На Цврсти Ракави : Јака Без Ракави : V дебелина на вратот : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан. Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 78-90см/30,71-35,43" Колкови : 100-108см/39,37-42,52" Должина : 105см/41,34"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 82-94см/32,28-37,01" Колкови : 104-112см/40,94-44. При изборот на големина, внимателно измерете ја вашата големина според нашата приложена табела со големини.58" колкови : 108-116см/42.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ