• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на копчето за чаша од јуниори предниот мини фустан

Без граници на копчето за чаша од јуниори предниот мини фустан

 
DEN 288.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашиот фустан за летни сензации е тука. Влезете во новата сезона со симпатичен мини фустан од без граници. Сè е за стил и поддршка со трендовски силуета и обликувани чаши за дополнителна удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. мини должина. ДЕЦЕРНО ДЕЦЕР. Детали за предното копче. Обликувани чаши. Без ракави. 62% полиестер/30% рециклиран полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Мини фустан на јуниори од без граници со обликувани чаши.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ