• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Астилски Жени Цветни Бохо Фустани Вратоврска Со Долги Ракави Замавнување На Половината Мини Фустан Обичен Копче Надолу Возбуда Полите Туника Големина Фустан S-XL

Астилски Жени Цветни Бохо Фустани Вратоврска Со Долги Ракави Замавнување На Половината Мини Фустан Обичен Копче Надолу Возбуда

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Натпревар : Фустан совршен натпревар со капи на плажа / капа со широк обод, потпетици со прерамки, рамни сандали, флип-апостолки, обетки и убаво necklace. Материјал : 100% Полиестер. Исчистете : Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Исушете Ја Линијата.Мек, лесен, удобен и дише материјал, пријателски за кожата, удобен за допир и носење, прави да се чувствувате добро.Марка : Astylishpackage Содржина : 1 X Жените Пинг Цветни Dress Gender : Жени Жена, Дами Дама, Женски Сезона : Пролет,Лето,Fall Colors : Црна,Црвена,Портокалова,Виолетова,Сина Цветни/Розова/Кафеава/Blue Neck : V Decksleve : Долги Ракави Шема : Цветни/Бохо Цветни/Цврсти Стил : Копче Closulureitem Стил : Вратоврска Половината Бохо фустан со лулашки Со Долги Ракави За Женски Фустан Со Копче Надолу За Женски Пролетни Возбудувања Цветни Фустани Со Печатење Со Копче Надолу Мини Фустан Деколте Ве Прави Попривлечни,Дизајнот Со Копче Напред И Возбуда Го Прави Овој Фустан Едноставен, Но Елегантен И Елегантен,Тоа Е Совршена Комбинација На Мода, Секси И Симпатична! Дознајте повеќе за со посета на Нашите Астилски Женски Фустани Овој Цветен краток фустан може да биде врзан напред за да одговара на вашата половина според вашата големина и врвката за влечење, уникатниот раб на нивоа на возбуда навистина дава женствен и сладок допир.Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ