• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Woodwick Wild Berry & цвекло - свеќа за елипса

Woodwick Wild Berry & цвекло - свеќа за елипса

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Диви Бери и цвекло : Диви бобинки и богати цвекло со навестувања од даб, оранг и Орис ја доживуваат пријатната удобност на блескавиот камин каде било во вашиот дом. Смирувачката пукнатина и долгиот, танцувачки пламен на Woodwick® со пламенот Hearthwick® ви овозможува да доживеете убави спомени или да создадете нови во топла, удобна атмосфера. Затоа, уживајте повеќе од само свеќа, затоа што домот е местото каде што е огништето. Премиум парафин и восоци од соја се мешаат со високо концентрирани мириси за да се произведе прекрасна горење без неуреден остаток . Елипсата форма создава поширок отвор за целосно стопен восок базен кој произведува поконзистентно миризливо искуство . ексклузивно, патентирано дрвен фитил на Свеќите на пламенот Hearthwick® создаваат долг, танцувачки пламен за амбиент сличен на камин. Вик се рачно изработени за секоја свеќа и произведуваат дарежлив восок базен со брзо ослободување на мирисот. Времето за уживање може да варира.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ