• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бренд на Boelt

Бренд на Boelt

 
DEN 335.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Земете го омилениот тим со вас каде било со овој голем патнички тумб со розов ракав. Дизајнот на ракав ви помага да одржите цврст зафат на вашиот пијалок и официјално лиценцираното лого го покажува вашиот тимски дух каде и да одите! Бренд на Boelter 22-унца MLB Diamondbacks Акрилен Тумблер со слама, розова : капацитет од 22 мл. Уникатен ракав со розова боја. Официјално лиценцирано лого на тимот. Пропелер слама. БПА-без.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ