• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бостон црвена, па 18 18 Перница за буквали

Бостон црвена, па 18 18 Перница за буквали

 
DEN 359.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Официјално лиценцираната перница за буква од MLB од страна на северозападната компанија го разгледува џемперот за гроздобер пиперман и го прави во совршен додаток за дома за страствен обожавател на бејзбол. Оваа 100% перница од памучно платно е извезена со логото на омилениот тим на МЛБ во светли тимски бои и обоена да одговара на тие бои. Везењето има околни ореви кои му даваат автентично чувство на вистински џемпер на Летерман, само помек и поудобно. Земете ја вашата перница за буква од 18 „x 18“ и покажете ја гордоста на вашиот тим во удобноста на вашиот дом или во канцеларијата! Само чисто место. Официјално лиценцирана перница за букви од MLB, големина 18 "x 18", 100% памучно платно, прегратено со вашето омилено лого на тимот, само чисто.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ