• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ЧИКАГО КУБС - Постери за wallидови за капење со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

ЧИКАГО КУБС - Постери за wallидови за капење со дрвена магнетна рамка, 22.375 34

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој трендови меѓународни MLB Chicago Cubs - Постери за капење 20 wallид е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка од дрво за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International MLB Chicago Cubs - Капчиња за капење 20 wallидни постер со дрвена магнетна рамка : Трендовите постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ