• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Најдобра БРАВА BL814-Алјаска Изградба Играчка Нова Облека-Парче

Најдобра БРАВА BL814-Алјаска Изградба Играчка Нова Облека-Парче

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ние сме посветени да обезбедиме колекционерски модели со врвен квалитет, од комерцијални авиони до воени авиони. Нема ограничување за имагинативна забава додека ги истражувате различните авионски играчки во асортиман или организирајте ја нивната колекција на авионски борци и повеќе модели на авиони. За оние кои почнаа да собираат модели на авиони, нашите производи ќе помогнат да се има возбудлива колекција.Карактеристики вклучува пилот слика 55 парче-ШКУ : ДАРОН14663 ние сме посветени да обезбедиме колекционерски модели со врвен квалитет, од комерцијални авиони до воени авиони. Нема ограничување за имагинативна забава додека ги истражувате различните авионски играчки во асортиман или организирајте ја нивната колекција на авионски борци и повеќе модели на авиони. За оние кои почнаа да собираат модели на авиони, нашите производи ќе помогнат да се има возбудлива колекција. Карактеристики Вклучува пилот фигура. 55 парче. - ШКУ : ДАРОН14663.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ