• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизни Принцезата Малото Кралство Ковчегот На Богатството На Littleел

Дизни Принцезата Малото Кралство Ковчегот На Богатството На Littleел

 
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Пресоздадете магични моменти Од "Малата Сирена" На Дизни со Ковчегот На Богатството на Treел. Оваа игра доаѓа со boxел и нејзината кутија за накит, која се отвора за да открие Пробивач! Comesел доаѓа облечена во отстранлив пластичен елече, пеплум и здолниште. Охрабрете го вашиот мал сонувач да ја додаде accessел со вклучената нараквица, ѓердан и дијадема. Вашиот мал сонувач може да ја задржи забавата создавајќи Ја Облеката На Arел и додавајќи ја со вклучените Прилепувања. Тие исто така можат да ја украсат Својата Принцеза На Дизни со Прилепувања и облека од мешавина и натпревар (продадени одделно) и можат да изградат свое Мало Кралство! xa9 Disney Hasbro и сите поврзани услови се трговски марки на hasbro. Дизни Принцезата Малото Кралство Градите На Treел Со Богатство : Пробивачот може да се залепи во градите на богатството. Куклата е висока 3 инчи и може да седи или да стои. Куклата доаѓа со 3 Прилепувања за мешање и совпаѓање и прилагодување на уникатниот изглед. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. Вклучува кукла со елече, пеплум, здолниште, 3 Прилепувања, ковчег со богатство и 3 додатоци. Возраст 4 и повеќе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ