• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Буква Од Нерѓосувачки Челик G Почетен 3д Монограм Врежан Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Со Знаци

Буква Од Нерѓосувачки Челик G Почетен 3д Монограм Врежан Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Со Знаци

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит. Нерѓосувачки челик од хируршки степен е изобилен во нашата колекција поради тврдото тело, неверојатната отпорност на корозија и оцрнување. Буква Од Нерѓосувачки Челик G Почетна 3d Монограм Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Со Знаци Хируршки Одделение Нерѓосувачки Челик Гравирана Буква G Почетна 3d Монограм Врежан Дизајн Димензија : 13мм х 13мм ( )Стандардно Вклопување Носење Минималистички Стил полски Финиш Хируршки Одделение нерѓосувачки Челик. Врежана Иконска Буква Г Почетен 3д Монограм Врежан Дизајн. Врвна Димензија : 13мм х 13мм ( ). Стандардна Облека За Вклопување. Минималистички Стил Полски Финиш.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ