• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Полиран Со Црвен Имитационен Опал Машки Прстен

Нерѓосувачки Челик Полиран Со Црвен Имитационен Опал Машки Прстен

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Обожавајте ја едноставноста и елеганцијата со овој машки прстен, изработен од издржлив нерѓосувачки челик. Украсен со црвена лабораторија создаден опал за привлечен изглед, овој прстен широк 8 мм е достапен во големина на прст 13. Уникатниот закосен раб додава неверојатен изглед. Метална Тежина : 5,13 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Свадбен Бендгендер : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бел Материјал : Црвена Имитација На Опал Ширина На Лентата : 8ммринг Големина : 13< 2мм Дебелина на работ Удобност Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или подарок давање.Земја На Потекло : Кина Ширина : 8мм Нерѓосувачки Челик Закосен Раб Црвена Имитација Опал Влошка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ