• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Хера грчката Божица На Бракот Игла Лента Шема Моторџиски Стил Полиран Прстен

Нерѓосувачки Челик Хера грчката Божица На Бракот Игла Лента Шема Моторџиски Стил Полиран Прстен

 
DEN 591.84

Количина на стоки
Достапно на барање

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит. Нерѓосувачки челик од хируршки степен е изобилен во нашата колекција поради тврдото тело, неверојатната отпорност на корозија и оцрнување. Нерѓосувачки Челик хера грчката Божица На Бракот Игла Лента Шема Моторџиски Стил Полиран Прстенхируршки Одделение Нерѓосувачки Челикгравирана Хера грчката Божица На Бракот Дизајн Прибл. Врвна Димензија : (12 мм х 14 мм)Стандардно Вклопување Носен Полиран Финиш Стил Хируршки Одделение Нерѓосувачки Челик. Врежана Хера грчка Божица На Дизајнот На Бракот. Прибл. Врвна Димензија : ( 12 мм х 14 мм). Стандардна Облека За Вклопување. Полиран Финиш Стил.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ