• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Крајбрежен накит сина емајл жлебна куполна прстен од не'рѓосувачки челик

Крајбрежен накит сина емајл жлебна куполна прстен од не'рѓосувачки челик

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Крајбрежниот накит со сина емајл жлебна не'рѓосувачки челик прстен (8мм) Овој стилски прстен за машки не'рѓосувачки челик има две жлебови исполнети со кралска сина емајл. Носете го како модерен свадбен бенд или додаток за надополнување на кој било стил. Ширината на прстенот е 8 милиметри и има тежина од 7 грама. Сина емајл Groove Shigh Polished Finish 8 mm опсег.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ