• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Гребени Работ Четкани И Полиран Бенд

Нерѓосувачки Челик Гребени Работ Четкани И Полиран Бенд

 
DEN 2063.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Украсете го прстот со оваа едноставна, но шармантна лента, изработена во издржлив нерѓосувачки челик. Оваа лента од 8 мм има гребени рабови со четкан финиш центар за атрактивен изглед и достапен во големина на прст 13. Овој машки бенд сигурно ќе биде добредојден додаток на секоја колекција.Метална Тежина : 8,92 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Свадбен Накит Заврши : Четкан Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 8ммринг Големина : 13< 2мм дебел Раб Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Четкан, Гребен Раб.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ