• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Титаниум Четкан И Полиран Бенд

Титаниум Четкан И Полиран Бенд

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Зачудувачки Длето титаниум 8мм Бранеа И Полиран Свадба Бенд. Овој стил е широк 8,00 мм. Металната тежина може да варира во зависност од големината на прстот и изборот на метал. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА! Овој производ ќе испрати во рок од 1 ден (и) од времето на нарачката. Женски Возрасни Примарен Челик Титаниум 8мм Брусен бенд.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ