• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Жлеб И Монистра Полиран Бенд

Нерѓосувачки Челик Жлеб И Монистра Полиран Бенд

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете совршен акцент на трендот на вашиот изглед со овој свадбен бенд од нерѓосувачки челик. Оваа широка лента од 6 мм прикажува рабови со монистра со жлеб шема за елегантен изглед и е достапна во големина на прст 11,5. Комплетирајте го вашиот изглед со овој едноставен, но елегантен бенд.Метална Тежина : 7,01 грама Тип на накит : Моден Стил : Жлебен Бенд Со Монистра Свадба : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 6ммринг Големина : 11,5< 2мм дебелина половина Тркалезна Удобност Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Жлеб, Монистра, Половина Круг, Удобност Одговара.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ