• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Четкани Полиран Црна Ip Текстура Прстен

Нерѓосувачки Челик Четкани Полиран Црна Ip Текстура Прстен

 
DEN 1055.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Класично стилизирана, оваа лента од нерѓосувачки челик ќе направи одличен додаток на вашата колекција. Привлечни црни детали со текстура обложена со ип и богата четкана завршница даваат машки и елегантен изглед на оваа лента од 8 мм. Достапно е во големина на прст 9,5.Метална Тежина : 9,61 грама Накит Тип : Моден Стил : Свадбена Лента Накит Завршница : Текстура, Четкан Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бело Обложување : Црна ип-позлатена ширина на лентата : 8ммринг Големина : 9,5 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик Четкани Црна Ip Текстура Прстен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ