• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Крајбрежен накит череп од не'рѓосувачки челик со крст и молитвен прстен

Крајбрежен накит череп од не'рѓосувачки челик со крст и молитвен прстен

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Крајбрежен накит череп од не'рѓосувачки челик со крст и молитвен ringвонење смела изјава со овој класичен прстен за велосипедисти череп во кој има зборови од Господовиот исплатувач. Ова парче е направено од не'рѓосувачки челик со висок степен и има оксидирано детално уметничко дело. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Должина на артикалот : 1 1/4 инчи. Ширина на артикалот : 7/8 инчи. Дебелина на артикалот : 3/8 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 23 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : изјава, модерна, уникатна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ