• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Крајбрежен накит розово злато позлатен не'рѓосувачки челик loveубовен јазол отворен прстен

Крајбрежен накит розово злато позлатен не'рѓосувачки челик loveубовен јазол отворен прстен

 
DEN 392.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Крајбрежен накит розово злато позлатен не'рѓосувачки челик loveубовен јазол отворен рингдисплеј ја вашата женственост со оваа прекрасна артикл за накит. Едноставен, но елегантен и модерен, оваа женска артикална накит има висок полиран јазол од не'рѓосувачки челик во дизајн на отворен прстен. Јазолот ја формира формата на срцето и е симболика за loveубов и пријателство. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Пинк. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Должина на артикалот : 1/4 инчи. Ширина на артикалот : 3/8 инчи. Дебелина на артикалот : 3/32 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 2 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Бенд, свадба, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Womenените, женски. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ