• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Двојка Прстен Дрво Жито Титаниум Челик Срце Трислоен Прстен Прстен Сет

Двојка Прстен Дрво Жито Титаниум Челик Срце Трислоен Прстен Прстен Сет

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Двојка Прстен Дрво Жито Титаниум Челик Срце Трислоен Прстен Прстен Сетфеатура : 100% сосема нова И висококвалитетна Боја : Тежина На Титаниум : 10гр Женски прстен 5 6 7 8 10 12 и машки прстен 6 7 8 9 10 11 12 13се избираат ова е совршен подарок за прстен за да ја симболизирате вашата љубов во посебните денови на годишнината, семејствата, пријателите, роденденот, сопругата, девојката, денот на вљубените, Денот На Благодарноста И Божиќ. Подгответе се да му дадете на вашиот партнер. Само треба да го пронајдете вистинскиот момент и време за да и го претставите на вашата идна невеста. Пакет : опп кеси Меки Совети : Големина На Производот Чисто рачно мерење, постои грешка, бидејќи на екранот може да се појави различен вид снимање грешка.Пакетот Вклучува : 1x Ring Прстени. Сосема нов и издржлив.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ