• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Титаниум Стерлинг Сребрена Влошка Четкана Лента

Титаниум Стерлинг Сребрена Влошка Четкана Лента

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Покажете ја вашата вечна врска со овој софистициран полукружен свадбен бенд. Обликуван од нерѓосувачки челик со Сребрена Влошка за богат изглед, оваа импресивна лента широка 6 мм е достапна во големина на прст 9.Метална Тежина : 1,14 Грама Накит Тип : Моден Стил : Половина Тркалезна Свадбена Лента Накит Финиш : Четкан Пол : Унисекс Метал : Титаниуметална Боја : Сив Материјал : Сребрена Ширина на Лентата : 6ммринг Големина : 9< 2мм дебел рамен Раб Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Титаниум Четка 6мм Бенд Ширина Половина Круг Рамен Раб.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ