• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Црна IP-позлатени Чекан И Полиран Бенд

Нерѓосувачки Челик Црна IP-позлатени Чекан И Полиран Бенд

 
DEN 207.84

Количина на стоки
Достапно на барање

За смел и брз изглед, оваа лента од нерѓосувачки челик е обележана со црна ип-позлата. Оваа рамна лента широка 7 мм има зачукувана шема создавајќи прекрасен дизајн и доаѓа во големина на прст 9.Метална Тежина : 6,60 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамна Свадбена Лента Накит Завршница : Чекан Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бело Обложување : Црна ип-позлатена ширина на лентата : 7ммринг Големина : 9 заоблени Рабови вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Ширина : 7ММ Зачукуван Нерѓосувачки Челик Метал Рамен Бенд ip црно-позлатени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ